1.10.2020r.

Zachęcam do pisania intencji do modlitwy różańcowej, intencje będą kopiowane i przekazywane każdego dnia dla grupy modlitewnej pod opieka s. Estery.

więcej zdjęć w galerii

Tu można zostawić intencje

1.10.2020r.

To jest wyjątkowy dzień, pierwszego października świętujemy dzień patronalny świętej Teresy od Dzieciątka Jezus patronki naszych sióstr. Tego dnia odwiedza nas św. Teresa razem z nami spędza czas na modlitwie, zabawie i przynosi mam obfite słodkości.

więcej zdjęć w galerii

Spotkanie ze św. Tereską

1.10.2020r.

Ks. Biskup Marek M. podczas odwiedzin u nas udzielił nam błogosławieństwa i powiedział ze Osoba niepełnosprawna jest wielkim darem Boga, a my mam szczęście przebywania z tymi Osobami i służenia im.

więcej zdjęć w galerii

Spotkanie z Ks. Biskupem Markiem M.

1.10.2020r.

Świętowaliśmy wspólnie z naszym personelem, poprzez wspólną Msze Święta, życzenia, wspólny obiad, spotkanie przy kawie i ciastku. Kaidy otrzymał myśli od św. Teski, która została odczytana i stała się myślą przewodnią. Tereni prosimy zsyłaj deszcz róż na każdego i każdą osobę z naszych placówek.

więcej zdjęć w galerii

Wspólne świętowanie z naszym personelem

2.10.2020r.

Święto patronalne naszego Domu pod wezwaniem Anioła Stróża. Miesięczna Msza Święta wypadła właśnie w to nasze święto. Ks. Marcin opowiedział nam sen związany z Aniołem stróżem i taki Anioł przyszedł na nasze spotkanie w czasie Mszy Świętej, a później pomocni anioła mały aniołek. Następnie ksiądz przeczytała nam list z którego dowiedzieliśmy się ze Anioł Stróż czuwa nad nami w dzień i w nocy.

więcej zdjęć w galerii

Msza Święta z okazji dnia Patronalnego Anioła Stróża

6.10.2020r.

Zabawa Aniołowa. Na sali balowej zjawiły się aniołki, ojoj było ich bardzo dużo. małe i duże młode i starsze wspólnie świetnie się bawiły. Niech Anioł Stróż czuwa nad każdym z nas i prowadzi każdego dnia. Dziękujemy za dobra zabawę Organizatorom.

więcej zdjęć w galerii

7.10.2020r.

Kolory jesieni ukryte w bukiecie jesiennym. Super pomysł i dobra zabawa. Polecamy.

15.10.2020r.

Dzień Edukacji Narodowej -nasze wspólne świętowanie

19.10.2020r.

Nasza wspólna modlitwa o pokój i jedność w naszych rodzinach ale i domach na całym świecie. Jakże potężna jest siła modlitwy różańcowej

25.10.2020r.

Sprzątanie cmentarza przed Wszystkimi Świętymi

30.10.2020r.

Przygotowania do Świąt Wszystkich Świętych