W Grudniu same niespodzianki Nas czekały. Dzięki zaangażowaniu Ludzi dobrej woli Nasi Mieszkańcy zostali obdarowani przeróżnymi prezentami. Dziękujemy za każdy gest dobroci.

      

 

 

W dniu 6.12. 2021r. Nasz Mikołaj także nie spał, przyszedł do Naszego Domu z wielkimi paczkami prezentów.

Zacytował Naszym Mieszkańcom piękne słowa: ” Miłość prawdziwa zaczyna się wtedy, gdy niczego w zamian nie oczekujesz…” – Antoine de Saint-Exupery

 

Czas Bożego Narodzenia

Czas gdzie w Domu zaczyna pachnąć choinkami, wypiekami, widać wszędzie kolorowe światełka, bombki. Czas w którym ludzie zatrzymują się na chwilę, zapatrzeni w blask gwiazdy Betlejemskiej. Czas w którym i my, oddajemy się chwili zadumy, przemyśleń. Czas Bożego Narodzenia łączy Nas, scala w jedną rodzinę. Gdzie życzenia które sobie składamy są wspaniałe w swojej prostocie. Gdzie razem możemy zasiąść do Wigilijnego stołu i nie myśleć o uciekającym czasie.

Kochani w tym czasie chcemy życzyć Wam, wielu Łask Bożych, Bożego Błogosławieństwa , aby Narodzona Dziecina zwiastowała dobrą nowinę a gwiazda Betlejemska niech prowadzi Was zawsze drogą dobra. Wesołych Świąt

Sylwester

W tym roku ze względu na rozwijającą się Pandemię  Covid, w małym gronie delegacyjnym złożyliśmy sobie życzenia Noworoczne. Również i Wam Kochani życzymy bardzo dużo zdrowia, uśmiechu na co dzień, Aby wszelkie troski odeszły w zapomnienie i aby nadchodzący Nowy Rok był jeszcze lepszy od poprzedniego.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!!